۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
شرح اخبار
ثبت نام مقطع کاردانی آغاز شد
.

انتخاب صحیح می تواند موفقیت آینده شما را تضمین کند

با سلام و درود

داوطلبان عزیز، برای پذیرش بهمن ماه در رشته های کاردانی حرفه ای مرکز علمی کاربردی گروه صنعتی گلرنگ امکان ثبت نام تحت عنوان تکمیل ظرفیت از تاریخ 97/11/01 لغایت 97/11/13 فراهم شده است .

 وظایف داوطلب:

داوطلب شرکت در پذیرش باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

1.       کلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرک دیپلم نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا  دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان حداکثر تا تاریخ 30/11/97 باشند.

2.       کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان اعلام شده مدارک خود را به مراکز و واحدهای آموزشی موسسه محل تقاضا ارسال و یا تحویل نمایند. پس از بررسی مدارک در صورت داشتن شرایط از داوطلب برای تکمیل فرم تعهد (برای جلوگیری از ثبت مشخصات داوطلب در چند رشته محل و یا چند موسسه) دعوت به عمل خواهد آمد که در این مرحله لازم است بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 (دویست و بیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت این سازمان اقدام نمایند.

3.       داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراکز و واحدهای آموزشی درخصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

4.       کلیه متقاضیان مرد می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

5.       پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ای که به آن مراجعه نموده‌اند)تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط خواهد بود.

6.       چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1397 (مرحله شهریور ماه) و یا مرحله تمدید پذیرش قرار گرفته باشد و در این مرحله برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی لغو خواهد شد

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

1. شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده با پس زمینه سیاه و سفید در سال جاری.

2.تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3. تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4. اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن برای متقاضیان ثبت نام کاردانی و اصل مدرک کاردانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم تحقیقات و فناوری؛ وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن برای متقاضیان مقطع کارشناسی

5. اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7. گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای متقاضیان شاغل)

8. مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات 3و4 دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید.

 

زمان ثبت نام روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 17 روزهای پنج شنبه از 8 صبح الی 13

آدرس: خیابان ولیعصر پایینتر از زرتشت، کوچه امینی، پلاک 18   تلفن: 88918351-88918350 - 88913209 - 88912208 88807200 داخلی 103و101

 

 

ردیف

عنوان رشته

کد رشته

گروه آموزشی

کد اشتغال

(ویژه داوطلبان شاغل)

کد زیر گروه آموزشی

(ویژه داوطلبان شاغل)

1

کاردانی حرفه ای حسابداری مالی ( معرفی دوره ، سرفصل دوره )

-

مدیریت

-

-

2

کاردانی حرفه ای حسابداری صنعتی ( معرفی دوره ، سرفصل دوره )

-

مدیریت

-

-

3

کاردانی حرفه ای بازاریابی ( معرفی دوره ، سرفصل دوره )

-

مدیریت

-

-

4

کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار ( معرفی دوره ، سرفصل دوره )

-

مدیریت

-

-

5

کاردانی حرفه ای بازرگانی- انبارداری ( معرفی دوره ، سرفصل دوره )

-

مدیریت

-

-

 

 

1397/11/01 تاریخ:
177 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس ایمیل شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیتی  
 
تهران – خیابان ولیعصر – پایینتر از زرتشت – کوچه امینی – پلاک ۱۸نقشه سایت|پیوندهای مرتبط|پرسش های متداول|پیشنهادات|ارتباط با ما|صفحه اصلی
 
 
کد پستی : 1415863539
تلفن : 1~88918350 - 88913209 - 88912208 - 88807200
فکس :  88910822

تعداد بازدیدکنندگان امروز 31
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 58
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 974957
تعداد کاربران حاضر 1
تعداد اعضای حاضر 0
    کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی گلرنگ می باشد

دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز گروه صنعتی گلرنگ،علمی کاربردی،دانشگاه گلرنگ،دانشگاه علمی کاربردی،مرکز علمی کاربردی،گلرنگ،پذیرش دانشجو،بدون کنکور،شهریه،تابستان،ترم،پودمان،کارشناسی،کاردانی،آموزش،آزمایشگاه،دعوت به همکاری،استخدام،دانش آموختگان،فارغ التحصیلان

Powered by DorsaPortal