Image
دوشنبه 1403/04/04   |   ورود / عضویت

حوالی تیرماه و حوالی دی ماه هر سال فرآِیند پیش ثبت نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می پذیرد.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند همه روزه شنبه تا چهارشنبه 9:00 صبح الی 16:00 عصر با شماره تماس 02144047773 الی 76. داخلی 105-106-107.

تعرفه شهریه برای مقاطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی-کاربردی گلرنگ به صورت متغیر و براساس تعرفه مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آن سال تعیین می گردد.

بله.امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط برای دانشجویان فراهم می باشد.

بله.امکان دریافت وام دانشجویی برای دانشجویان فراهم می باشد.

به غیر از ترم اول، استفاده از تخفیفات دانشجویی تا سقف 15% برای دانشجویان ممتاز فراهم می باشد.شایان توجه است که دانشجوی ممتاز دارای معدل بالای 18/00 می باشد.

برای دوره‌هایMBA: مدرک کارشناسی و مصاحبه‌ای قبل از ورود به دوره انجام می‌شود.

برای دوره‌هایDBA: مدرک کارشناسی‌ارشد و مصاحبه‌ای قبل از ورود به دوره انجام می‌شود.( داشتن سابقه مدیریتی برای حضور در این دوره الزامی است)

برای دوره‌POST DBA: شرط مهم دارا بودن کسب وکار، در مراحل بعدی دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی‌ارشد و سابقه مدیریتی بیشتر از 5 سال و مصاحبه‌ای قبل از ورود به دوره انجام می‌شود.

مدرسه کسب و کار برگزار کننده دوره‌های مجازی و حضوری است.

بله، در شرایط پرداخت شهریه تمامی دوره امکان تقسیط بنابر شرایط دانشجو وجود دارد اما به شرط پرداخت یکجا و نقدی، 40 درصد تخفیف بر شهریه دانش پذیر اعمال می‌شود.

بله، هر کدام از دوره‌ها تخفیف‌های متناسب با شرایط دوره را دارند که از طریق تماس با مشاوران ما می‌توانید از آنها مطلع شوید.

گواهینامه‌های مدرسه کسب وکار گلرنگ توسط دانشگاه گلرنگ صادر می‌شود.